Урочистості з нагоди відзначення Дня працівників освіти.

Дата: 02.10.2020 14:36

Освітян Заболотівської ОТГ привітали із професійним святом - Днем працівників освіти

Сьогодні, 2 жовтня 2020 року в залі засідань Заболотівської селищної ради ОТГ відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня працівників освіти.

З професійним святом освітян Заболотівської ОТГ привітали: голова Заболотівської селищної ради ОТГ Іван Танюк, заступник голови Заболотівської селищної ради ОТГ, голова Первинної профспілкової організації Заболотівської селищної ради ОТГ Павло Книш та начальник відділу освіти, молоді та спорту Заболотівської селищної ради ОТГ Тамара Стеф'юк.

У своєму виступі Іван Дмитрович наголосив: «Без перебільшення професія вчителя – найблагородніша серед інших. Адже Вам довіряють найцінніше – Дитину. Саме Ви прищеплюєте своїм вихованцям любов до знань, сієте в їх серцях зерно прекрасного, світлого, вічного, відкриваєте складний духовний світ буття, даєте мудрі поради, допомагаєте знайти своє місце в житті. Висловлюю щиру вдячність кожному педагогу за натхненну і самовіддану працю, за вашу непохитну віру у кожного учня, за розуміння, підтримку і за частку душі, подаровану дітям.»

Особливі слова вдячності були адресовані ветеранам освітянської ниви.

Кращих педагогів ОТГ відзначено грамот