Вітання з нагоди Дня захисника України та Дня українського козацтва, які відзначаються щорічно 14 жовтня.

  • 446

Шановні воїни-захисники, ветерани, волонтери!

Прийміть найщиріші Фото без опису

Це справжнє свято мужності й самовідданості. Це ваше свято, шановні учасники АТО, ветерани Другої світової війни, військовослужбовці, воїни запасу, батьки та матері солдатів, волонтери. Це свято кожного, хто в той чи інший час віддавав і продовжує віддавати свої знання, силу, мужність і професіоналізм справі захисту нашої держави.

Сучасна українська державність є продовженням традиції Української революції. І нинішніх захисників надихає самовідданість та жертовність воїнів армії Української Народної Республіки. Цього дня у кожному домі віддають данину шани й поваги тим, хто в лиху годину війни мужньо боронив і зараз боронить українську землю. Згадують і бережуть світлу пам'ятт тих, хто віддав своє життя у боротьбі за мир, спокій та незалежність нашої держави. Перед вами ми схиляємо голови, у вас вчимося любити Батьківщину.

Ми сильна нація, волелюбний народ і будь-який ворог, який прийде на нашу землю буде поборений. Запорукою цього є відроджене та боєздатне українське військо. Cердечно бажаю всім щастя, радості, добра та наснаги на успішні починання. Нехай єднає нас незгасне світло віри і допомагає високе покровительство Пресвятої Богородиці, яка вважалася заступницею славного війська козацького та всього українського люду.

З повагою голова Заболотівської селищної ради ОТГ Іван Танюк