Відкриття футбольного майданчика в селищі Заболотів біля клубу ім. Лесі Українки

Дата: 16.10.2020 14:48

В День Захисника України, Українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці, відбулося освячення та відкриття футбольного майданчика в селищі Заболотів біля клубу ім. Лесі Українки. Даний проект реалізовано за ініціативи та кошти Голови Заболотівської селищної ради ОТГ Івана Танюка, депутата Снятинської районної ради Любові Ленькавської, депутата Заболотівської селищної ради ОТГ Надії Ленькавської, депутата Заболотівської селищної ради ОТГ Ярослава Товстюка та спонсорської допомоги депутата Заболотівської селищної ради ОТГ Миколи Ладовського, ПП Романа Захарука, ПП Івана Захарука та ТОВ “Берег Фрут”.

Слова вдячності за пророблені будівельні роботи та облаштування майданчика Юрію Андрійчуку, який теж є одним із ініціаторів, Василю Дмитруку та небайдужим жителям, які долучилися до праці.

Після освячення вихованці Заболотівського ЦДЮТ, спортивної секції , відразу випробували новенький майданчик, продемонструвавши показову гру.