Привітання голови Заболотівської селищної ради ОТГ Івана Танюка з Днем працівника сільського господарства

Дата: 15.11.2020 15:00

Шановні працівники сільського господарства - сердечно вітаємо Вас із професійним святом!!!

Це свято заслужено вважається всенародним, адже завдяки праці сільських трударів забезпечується добробут і благополуччя кожної людини, гарантується продовольча безпека нашої держави.

Хай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями ваші ниви, хай втілюються в життя ваші плани, задуми та сподівання на радість вашим рідним, на благо розквіту громади та піднесення добробуту всього українського народу. Хай обходять вас природні стихії, а ваші родини живуть у затишку, щасті, благополуччі та при доброму здоров’ї!

У день професійного свята бажаємо Вам всім прихильної долі, вагомих здобутків, миру, невичерпної енергії, професійної удачі!

Голова Заболотівської

селищної ради ОТГ Іван Танюк