Вітаємо з професійним святом!

Дата: 01.12.2020 08:00

З нагоди професійного свята щиро вітаємо всіх працівників прокуратури України! Завдяки вашій роботі забезпечується нагляд за дотриманням законодавства та застосування його у всіх практичних видах діяльності установ, організацій, життєвих буднях...  Дотримання законів дозволяє громадянам почуватися впевненіше, забезпечуючи захист їх законних прав та інтересів, сприяє чіткій роботі механізму Держави та органів виконавчої влади. Ваша робота надзвичайно відповідальна, професійна, вимагає високої компетентності, охоплює всі сфери життя. Тому в цей святковий зимовий день щиро бажаємо всім Вам нових професійних здобутків, міцного здоров'я, благополуччя та родинного затишку, взаємоповаги, довіри і поваги від суспільства...

З повагою

Заболотівський селищний голова                                                  Петро Маліборський