Шановні військовослужбовці, ветерани Збройних Сил України!

Дата: 04.12.2020 15:54

У нелегкий час для нашої країни саме ви, військовослужбовці, героїчно захищаєте рідну землю, зберігаєте вірність військовому обов'язку, гідно та віддано служите українському народові. Ви - опора держави і запорука миру. Спокій в наших домівках, мирне життя в містах і селах - у ваших надійних і сильних руках.

Від щирого серця вітаю Вас із професійним святом - Днем Збройних Сил України. Саме на боєздатну армію покладаємо надії ми, мільйони українців, які так мріють про мир, процвітання країни та її славу!

Схиляю голову в хвилині мовчання в знак пам’яті та пошани за військовими Збройних Сил України, які поклали своє життя за цілісність і незалежність нашої держави.

Бажаю всім солдатам, офіцерам і генералам мужності, сил і здоров’я, благополуччя і добра у родинах. Миру і спокою на всій українській землі! Слава Вам і слава Україні!

З повагою

Селищний голова                                                                                   Петро Маліборський