Шановні депутати, працівники  та ветерани органів місцевого самоврядуванняЗаболотівської громади!

  • 388

Фото без описуПрийміть щирі і сердечні  вітання з Днем місцевого самоврядування - державним святом, що підкреслює велику значимість існування  цього важливого інституту місцевої демократії!

Становлення нашої країни як незалежної держави у великій мірі пов’язано з розвитком місцевої ініціативи, зростанням ролі громади та відповідальності кожного її члена за долю свого рідного краю. То ж нехай День місцевого самоврядування об'єднає нас у спільному прагненні зробити нашу Заболотівську громаду як і всю Україну щасливою і багатою!

   Нехай розуміння і підтримка земляків завжди надають вам впевненості долати перешкоди і досягати бажаних результатів навіть у найскладніших ситуаціях.

 Сердечно бажаю усім, хто працює на благо громади, кожній родині, кожному мешканцю миру, міцного здоров`я, достатку й благополуччя, мужності і нових здобутків у вашій нелегкій і відповідальній праці, родинного благополуччя та здійснення всіх ваших життєвих планів і сподівань! Життєвих щедрот всім, Божої ласки і світлої долі  на довгі, щасливі літа!

 

З повагою

Селищний голова                                                            Петро Маліборський