Шановні жителі Заболотівської громади! Вітаю Вас із визначним державним святом – Днем Соборності України!

Дата: 22.01.2021 08:59

22 січня увійшло до національного календаря як велике державне свято – День Соборності України. Саме цього дня у 1919 році на площі перед Київською Софією відбулася подія, про яку мріяли покоління українських патріотів: на велелюдному зібранні було урочисто проголошено злуку Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки.

Ідея соборності України була і є однією з найзаповітніших мрій українців протягом довгих років.

Як і колись, так і тепер український народ  знову відстоює ідею єдності, соборності та цілісності держави.

У цей непростий час на нас лежить величезна відповідальність – вистояти й утримати нашу соборність і незалежність.

Тож прийміть найкращі привітання з нагоди одного з найвеличніших свят – Дня Соборності України! Нехай кожен громадянин зустріне урочисте свято з відкритим серцем, з вірою в щасливе майбутнє держави та гідне життя.

Хай розум, воля і любов до рідного краю згуртують нас для здійснення високої мети – щасливого і гідного життя, процвітаючої, могутньої, Соборної України!

Петро Маліборський