Відбулося урочисте покладання квітів до пам’ятника Тарасу Шевченку з нагоди Дня Соборності України

Дата: 22.01.2021 11:49

Сьогодні, 22 січня, за участю керівництва Заболотівської селищної ради  відбулося покладання квітів до пам’ятника Тарасу Шевченку в селищі Заболотів з нагоди відзначення Дня Соборності України. Саме цього дня, 102 роки тому, було проголошено Акт Злуки – акт про об’єднання Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки в єдину незалежну державу.

Крім того у церквах громади відбулися богослужіння, на яких вшановували учасників національно-визвольної боротьби, видатних діячів українського державотворення та полеглих у боях за її свободу. В бібліотечних закладах організовано книжкові виставки «22 січня – День соборності України», на якій представлена література,  що висвітлює найважливіші події в історії України – передумови й причини об’єднавчого процесу, тернистий шлях України до соборності, ідеї побудови української, самостійної, соборної Держави.