Гарні новини надійшли до нашого краю з Слобожанщини!

Дата: 22.01.2021 17:00

19-21 січня в м. Харків в СК «Локомотив» проходив чемпіонат України з вільної боротьби серед чоловіків. Участь у чемпіонаті, вже традиційно взяли участь наші земляки, підопічні заслуженого тренера України Івана Васильовича Курилюка, студенти Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника, вихованці Академії боротьби Прикарпаття імені Василя Федоришина – Андрій Джелеп з Тулукова, Іван Білейчук, Ігор Никифорук з Троїці, Роман Гуцуляк, Валентин Блясецький з Джурова.

Хлопці, які завжди гідно представляли Покутський край, Андрій Джелеп й Ігор Никифорук стали чемпіонами України, Іван Білейчук й Валентин Блясецький срібними призерами.

Всі вибороли право представляти нашу державу на міжнародній арені.

Вітаємо наших борців, їх тренерів – Івана Курилюка, Василя Федоришина, а також батьків спортсменів та бажаємо подальших перемог!

З Богом!