Шановні жителі селища Заболотів та навколишніх сіл!!!

Дата: 26.01.2021 10:35

З метою збереження та недопущення закриття квиткової каси та скорочення квиткових касирів на залізничній стації селища Заболотів, керівництвом та депутатським корпусом Заболотівської селищної ради було направлено звернення на адресу регіональної філії «Львівська залізниця» щодо недопущення вчинення таких дій.

Незважаючи на неодноразове звернення селищної ради та жителів громади керівництво Львівської залізниці все ж таки прийняло рішення не в нашу користь. Так, з 15 січня 2021 року припинила роботу квиткова касу на станції Заболотів. Пояснили це тим, що рішення про закриття прийняте на основі аналізу фінансово-економічних результатів, що вказують на серйозну збитковість її роботи, оскільки витрати пов’язані з функціонуванням каси (заробітна плата квиткових касирів, програмне забезпечення для оформлення проїзних і перевізних документів, забезпечення бланковою продукцією) значно перевищують її доходи.