Заболотівський селищний голова взяв участь у роботі платформи керівників територіальних громад Прикарпаття

Дата: 01.02.2021 08:00

30 січня 2021 року Заболотівський селищний голова Петро Маліборський взяв участь у роботі платформи керівників територіальних громад Прикарпаття на тему: «Децентралізація в режимі stand by» у рамках проєкту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який реалізує Асоціація міст України за підтримки USAID.

Захід, який відбувся, покликаний допомогти налагодити комунікації органів місцевого самоврядування нашої області, вирішити питання як законодавчого характеру, управлінського, так і господарського. Представництво засідання можна оцінити рівнем учасників: народні депутати України Віталій Безгін, Оксана Савчук, заступник міністра розвитку громад та територій України Іван Лукеря, голова обласної державної адміністрації Андрій Бойчук, виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан, голова регіонального відділення АМУ, Івано-Франківський міський голова Руслан Марцінків, виконавчий директор Івано-Франківського регіонального відділення Асоціації міст України Юрій Стефанчук, понад 50 голів територіальних громад Прикарпаття, депутати обласної ради, експерти, ректор Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника, доктор політичних наук, професор Ігор Цепенда та ректор Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, академік національної академії наук України, доктор технічних наук, професор Євстахій Крижанівський.