Через зростання в області захворюваності на COVID-19 влада просить прикарпатців неухильно дотримуватися протиепідемічних заходів

  • 415

Фото без описуПротягом останнього тижня на Івано-Франківщині зберігається негативна тенденція через поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19. Обласна влада докладає максимум зусиль для недопущення розповсюдження хвороби. За участю голови обласної державної адміністрації Андрія Бойчука регулярно відбуваються засідання Регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

Очільник Прикарпаття наголосив головам РДА, органів місцевого самоврядування, керівникам структурних підрозділів облдержадміністрації та територіальних підрозділів центральних органів влади на посиленні контролю за дотриманням заходів, передбачених постановою Кабінету міністрів України від 9 грудня 2020 року № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».

 Звертаємося до жителів області з проханням неухильно дотримуватися протиепідемічних заходів. Також нагадуємо про обмеження, які діють аби запобігти поширенню COVID-19.

− Обмеження проведення масових (культурних, у тому числі концертів, спортивних, соціальних, рекламних тощо) заходів за участю більше ніж 20 осіб. − У культових приміщеннях, облаштованих для молитовних потреб, може перебувати одна особа на 5 кв. метрів споруди чи приміщення. Проведення релігійних заходів просто неба дозволяється із дотриманням дистанції 1,5 метра між присутніми.

− Забороняється робота кінотеатрів, якщо їхня наповненість складає понад 50 відсотків місць, приймання відвідувачів у музеях, на виставках, в галереях, у яких не забезпечено можливість обмежити їхню кількість у зоні з розрахунку одна особа на 10 кв. метрів приміщення.

 − Транспортне перевезення пасажирів у міському та міжміському сполученні дозволяється у кількості місць, розрахованих для сидіння.

− Забороняється проведення дискотек, робота нічних клубів, закладів громадського харчування, проведення святкових банкетів, майстер-класів, публічних подій.

− Забороняється відвідування закладів освіти групами більше як 20 осіб, крім закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної та спеціалізованої мистецької освіти, проведення в закладах освіти масових заходів за участю дітей з більш ніж однієї групи/класу та за присутності глядачів.

Також звертаємо увагу на необхідності при входах у місця громадського користування забезпечити наявність антисептиків та проводити вимірювання температури тіла відвідувачів.

Водночас просимо відповідальні державні органи посилити інформаційну та санітарно-освітню роботу серед населення області.

Сподіваємося на підтримку в інформуванні наших краян усіх ЗМІ та інтернет-видань.

Лише спільними зусиллями ми зможемо протистояти поширенню коронавірусної інфекції COVID-19. Водночас маємо активно готуватися до початку вакцинації, яка розпочнеться в Україні уже в лютому.