ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ЗАБОЛОТІВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ !

Дата: 10.02.2021 13:02

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ЗАБОЛОТІВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ !
  Повідомляємо Вам , що балансоутримувачем доріг загального користування місцевого значення є Івано-Франківська обласна державна адміністрація в особі ДП “Дороги Прикарпаття” . На території нашої громади до цих доріг відносяться :
 0091402 Озеряни-Рожнів
 С091223 (Озеряни Кути)-Балинці
 С091203 Борщів-Турка Борщівська
 С091201Тулуків-Стецева
 С091229 Тулуків-Хлібичин
С091208 (Корнич-Завалля)- Троїця
 Серед завдань Державного підприємства «ДОРОГИ ПРИКАРПАТТЯ» – виконання функцій замовника робіт з будівництва, реконструкції, ремонту і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, а також вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах на території області, здійснення технічного нагляду, подання уповноваженому органу управління пропозицій щодо визначення напрямів використання коштів, спрямованих на розвиток і утримання мережі автомобільних доріг, забезпечення приймання та контролю якості виконаних робіт, аналіз інформації про стан автомобільних доріг, здійснення закупівель товарів, робіт і послуг за бюджетні кошти та інші.
Адреса ДП «ДОРОГИ ПРИКАРПАТТЯ»: вул. Степана Бандери 77, м. Івано-Франківськ, Івано-Франківська область, 76014.
тел: 0506590398