Працівники Заболотівської МПО працюють в посиленому режимі

Дата: 15.02.2021 11:17

Завдяки оперативному реагуванню Заболотівської місцевої пожежної охорони в період з 08.02-14.02.2021 було ліквідовано наступні пожежі: 09.02.21 - пожежа господарської будівлі за адресою смт.Заболотів, вул. Черемшини 3. Розмір будівлі 2х4м.кв. До гасіння пожежі залучалися ДПРЧ-15 м.Снятин, МПО Заболотів, МПК Вовчківці – повернено в розташування. 12.02.21 - пожежа в житловому будинку за адресою с. Троїця, вул. Головна 56. Трьохповерховий будинок розміром 10х12м.кв. До гасіння пожежі залучались ДПРЧ-15, МПО Заболотів, МПК Джурів. 14.02.21 - пожежа господарської будівлі за адресою с.Іллінці, вул. Шевченка, 48. Господарська будівля розміром 14х6 м.кв. До гасіння пожежі залучались ДПРЧ-15, МПО Заболотів, МПК Джурів, МПК Вовчківці. Врятовано майна на суму 450 тис. Жертв та травмованих немає.

Також було надано допомогу по звільненні автомобілів з снігових заметів:

12.02.21. смт. Заболотів, автомобіль Hundai Santa Fe не справився з керуванням та зїхав в кювет. До надання допомоги залучали МПО Заболотів.

12.02.21. смт Заболотів, два автомобілі ваз 2106 не справились з керуванням та з’їхали в кювет. До надання допомоги залучались МПО Заболотів.

13.02.21. - на околиці с. Балинці, автомобіль ваз 2109 потрапив в сніговий замет. До надання допомоги залучались МПО Заболотів

14.02.21 смт Заболотів Площа Бандери 2А автомобіль MAN потрапив в сніговий замет. До надання допомоги залучались МПО Заболотів.