Держпродспоживслужба здійснює контроль за дотриманням протиепідемічних заходів

Дата: 17.02.2021 13:43

17 лютого 2021 року спеціалістами Держпродслужби спільно із представниками селищної ради та правоохоронних органів  здійснено перевірки суб’єктів господарювання з надання послуг громадського харчування (кафе, бари, їдальні), а також закладів торгівлі які здійснюють свою діяльність на території Заболотівської територіальної громади.

У зв’язку із посиленням в області заходів, передбачених Постановою КМУ від 9 грудня 2020 року № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», вкотре закликаємо усіх бути пильними, дотримуватися усіх вимог карантину, щоб зменшити розповсюдження небезпечної хвороби серед населення.

Моніторинг закладів торгівлі та громадського харчування триватиме до закінчення карантинних обмежень.