Відбулося засідання постійної комісії селищної ради  з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва

Фото без описуВ ході підготовки до чергової сесії селищної ради, 19 лютого 2021 року селищний голова Петро Маліборський провів засідання постійної комісії Заболотівської селищної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва.

На порядку денному комісія розглянула питання про внесення змін до селищного бюджету на поточний рік, які стосувалися підтримки окремих закладів та введення заходів у системи охорони здоров’я. В результаті обговорення членами комісій було підтримано питання порядку денного та рекомендовано винести на розгляд сесії селищної ради.