Відбулося засідання постійної комісії селищної ради  з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва

Дата: 19.02.2021 13:32

В ході підготовки до чергової сесії селищної ради, 19 лютого 2021 року селищний голова Петро Маліборський провів засідання постійної комісії Заболотівської селищної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва.

На порядку денному комісія розглянула питання про внесення змін до селищного бюджету на поточний рік, які стосувалися підтримки окремих закладів та введення заходів у системи охорони здоров’я. В результаті обговорення членами комісій було підтримано питання порядку денного та рекомендовано винести на розгляд сесії селищної ради.