Івано-Франківська область отримала 22 000 доз вакцини від Covid-19

Фото без описуСьогодні вночі Івано-Франківська область отримала 22 000 доз вакцини від Covid-19. Отримана кількість доз дозволить провакцинувати 11 000 прикарпатців. Це якісна вакцина AstraZeneca (Covishield), яка має схвалення ВООЗ, а також дозвіл на використання у Великій Британії, Європейському Союзі, Індії та вже зареєстрована в Україні.

Першочергово вакцинуватимуться медики з мобільних бригад та медики, які працюють у лікарнях із пацієнтами хворими на COVID-19, а також працівники та мешканці закладів із догляду за літніми людьми.

Вакцина формує імунітет до вірусу та допомагає попередити інфікування. Вакцинація є добровільною та безоплатною, але водночас вона є єдиним способом захисту від COVID-19.