Конкурс читців поезії Тараса Шевченка в Заболотівській територіальній громаді

Фото без описуКонкурс читців поезії Тараса Шевченка відбувся 26 лютого 2021 року і був приурочений 207 річниці від дня народження Кобзаря. У зв’язку з карантинними вимогами, щодо запобігання  поширення на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, конкурс відбувся в онлайн режимі.

Конкурс проводився у трьох вікових категоріях:

І категорія – учні 5-11 класів;

ІІ категорія – здобувачі вищої освіти;

ІІІ категорія – дорослі.

Основними критеріями оцінювання журі були: художній рівень виконавської майстерності; чітка дикція; розкриття головної думки і художніх образів твору; яскрава індивідуальність; володіння основами художнього читання; культура поведінки; естетика сценічного одягу.

Виступи учасників засвідчили ретельну підготовку до  конкурсу, що виявилося у майстерному читанні поезій Тараса Шевченка, вмілому розкритті ролі героя поетичного твору, естетиці сценічного костюма.

Отож,  переможцями конкурсу, за рішенням журі, стали:

І категорія - учні 5-11 класів:

І місце:    Вікторія Кушик – учениця 11 класу Рудниківського ліцею;Фото без опису

ІІ місце:   Анастасія Чорней – учениця 8 класу Троїцького ліцею;

ІІІ місце:  Назар Симотюк - учень 10 класу Балинцівського ліцею.

У ІІ категорії – здобувачі вищої освіти не було подано заявок.

ІІІ категорія – дорослі:

І місце:   Роксолана Вакалюк (селище Заболотів);

ІІ місце:  Марія Стрипчук-Палійчук та Василь Гуменюк (село Олешків);

ІІІ місце: Олександра Пилип’юк (село Рожневі Поля).

Крім того, дипломами за участь у конкурсі Шевченківських читань нагороджені всі учасники.

Фото без опису  Хочеться вірити, що ім'я   поета та його творчість будуть живим вогником жевріти у наших серцях. Тож, вітаємо переможців та учасників конкурсу, бажаємо  нових перемог та творчих злетів!