Медичні заклади області отримали 27 двопотокових кисневих концентраторів

Дата: 27.02.2021 14:00

26 лютого 2021 року медичні заклади області отримали чергову поставку медичного обладнання. Йдеться про 27 двопотокових кисневих концентраторів, закуплених за кошти обласного бюджету загальною вартістю понад 1 мільйон гривень.

«Кількість хворих на COVID-19 продовжує зростати. Ми постійно збільшуємо кількість ліжко-місць для пацієнтів лікарень. Поряд із цим велику увагу приділяємо  забезпеченню медичних закладів необхідним обладнанням. - розповів Андрій Бойчук. - Забезпечення киснем тут відіграє ключову роль. Ми оперативно передали кисневі концентратори медичним закладам, адже розуміємо - кисень сьогодні рятує людські життя».

Слід відзначити, 11 кисневих концентраторів отримала Верховинська багатопрофільна лікарня, яка вже пройшла контрактування з НСЗУ та почала прийом пацієнтів з COVID-19, 6 – Заболотівська багатопрофільна лікарня, яка також пройшла контрактування та зможе приймати пацієнтів вже з наступного тижня. Ще 10 концентраторів передано обласній дитячій клінічній лікарні.