Відбулося засідання виконавчого комітету Заболотівської селищної ради

26 лютого 2021 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету Заболотівської селищної ради, яке провів селищний голова Петро Маліборський. На ньому були присутні члени виконкому, начальники відділів виконавчого комітету селищної ради. У ході засідання розглянуто низку важливих питань з різних сфер життєдіяльності громади.

Першочергово були заслухані питання про роботу закладів освіти та культури в період карантину. Враховуючи постанову Кабінету Міністрів України № 1296 від 09 грудня 2020 року «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19», протокол комісії ТЕБ та НС Заболотівської селищної ради від 25.02.2021 року №4 та ситуацію щодо поширення коронавірусної хвороби на території Івано-Франківської області вирішено призупинити навчально-виховний процес у закладах освіти та культури Заболотівської селищної ради з 1 по 12 березня 2021 року включно, організувавши його шляхом дистанційного навчання.

Крім того було розглянуто ряд інших питань порядку денного:

• про затвердження планів заходів з відзначення визначних дат в Заболотівській територіальній громаді на березень 2021 року;
  • про створення комісії по обстеженню зелених насаджень;
  • про погодження структури та штатної чисельності КП «Заболотівський комбінат комунальних підприємств»;
  • про затвердження переліку видів громадських робіт на 2021 рік, які мають суспільно-корисну спрямованість, відповідають інтересам громади населеного пункту і сприяють їх соціальному розвитку;
  • про надання дозволу на переобладнання гаража з побутовою кімнатою під нежитлові офісні приміщення з гаражем та присвоєння адресного номеру;
  • про клопотання про присвоєння почесного звання «Мати-героїня»;
  • про встановлення меморіальної дошки Коржу Петру Васильовичу;
  • про встановлення меморіальної дошки Михайлюку Івану Андрійовичу.

Всі питання, відповідно до порядку, були розглянуті, та винесені рішення.