Запрацювала програма «Соціальна громада». Що зміниться для населення

  • 944

Фото без описуЗ березня поточного року  у Заболотівській громаді розпочала  свою роботу загальнодержавна програма «Соціальна громада». Організаційно-технічне забезпечення цієї програми здійснюється відділом соціального забезпечення  Заболотівської селищної ради. Цей програмний комплекс забезпечує електронний обмін даними, спрощує та пришвидшує обмін та опрацювання документів для призначення різних видів допомоги, пільг, житлової субсидії мешканцям громади в електронному вигляді.

Принцип організації прийому документів залишається таким же.  Прийом документів здійснюється за адресою: смт Заболотів, вул. Б.Хмельницького, 6, каб.1. Працюють над прийняттям документів  3 спеціалісти відділу.

Разом  з тим, з огляду на те, що станом на даний час програма «Соціальна громада» включає  далеко не всі  послуги, передбачені чинним законодавством України, рекомендуємо  громадянам  звертатись до Відділу адміністративного забезпечення населення Коломийської РДА за будь-яким видом держдопомог в електронний спосіб з обов’язковим електронним підписом, або надсилати документи поштою з повідомленням про вручення на адресу: 78300 м. Снятин вул. Шевченка, 4.

В умовах періоду децентралізації, відсутності чіткого законодавства можуть виникати додаткові незручності.  Разом з тим, відділом соціального забезпечення  Заболотівської селищної ради  вживаються максимальні зусилля для вирішення кожної конкретної справи, надається всебічна допомомога заявникам, в. т.ч. і консультативна. Думка будь-якого жителя громади дуже важлива. Вона буде почута та взята до уваги.