За результатами обласного конкурсу читців ім.Т.Г.Шевченка першу премію отримала представниця Заболотівської ТГ

Дата: 18.03.2021 13:49

Традиційно на початку березня в Заболотівській ТГ, з метою популяризації творчої спадщини Кобзаря, утвердження його духовних заповідей, відділом культури, духовності та туризму Заболотівської селищної ради проводиться конкурс-огляд Шевченківських читань присвячений річниці від дня народження Т.Г.Шевченка. Членами журі даного конкурсу було визначено переможців та направлено для участі в обласному конкурсі читців ім. Т.Г.Шевченка, а саме в номінації “дорослі”, Роксолану Вакалюк з поезією “Відьма” Т.Г.Шевченка. І серед заявлених 77 конкурсантів рішенням журі обласного огляду-конкурсу читців імені Т.Г.Шевченка, саме наша представниця отримала перше місце та нагороджена дипломом з грошовою премією. Щиро вітаємо з перемогою та бажаємо подальших успіхів в цьому напрямку.