Сміття… Вічна проблема людства.

Дата: 26.03.2021 09:00

Сміття було проблемою для Європи. Сміття є проблемою для України. Сміття стало проблемою для кожної української громади. Ми як громада самостійно намагаємося вирішити питання збору та утилізації побутових відходів. Однак самотужки жодній громаді вирішити цю проблему не під силу. Однак є чимало громадських ініціатив, які пропонують альтернативні рішення, що зменшують кількість відходів. Саме з цією метою працівниками КП "Заболотівський комбінат комунальних підприємств" в центральній частині Заболотова було встановлено контейнери для сортування сміття. Крім того щоденно ведеться робота з прибиранням узбіччя та наведенням благоустрою території населених пунктів громади.

Так, 25 березня п.р. за ініціативи керівництва Заболотівської селищної ради,  працівників Заболотівського ККП, депутата селищної ради Володимира Стрибка та активістів села Келихів  було проведено велику роботу по прибиранні та ліквідації стихійного сміттєзвалища у с. Келихів.

Велика подяка жителям с. Келихів, працівникам комбінату комунальних підприємств селища Заболотів, ФГ "Горука І.В.".  Висловлюємо щиру подяку за взаєморозуміння, підтримку та активну участь в проведенні заходів з благоустрою усім тим, хто не залишився байдужим до цієї доброї справи, хто знайшов для цього час, доклав власних зусиль для поліпшення стану довкілля, озеленення та благоустрою наших сіл.

Працівники Заболотівського комбінату комунальних підприємств готові, так би мовити, піти назустріч жителям Заболотова та навколишніх сіл та допомогти з ліквідацією стихійних сміттєзвалищ на території нашої громади. Але лише якщо люди будуть активними та свідомими, як в с. Келихів. Разом ми подолаємо сміттєву загрозу!

Також нагадуємо вам, що на території нашої громади підприємство АVE надає послуги по вивозу сміття (твердих побутових відходів). Переконливо просимо вас, заключати договори! Це є один з найкращих шляхів уникнення стихійних сміттєзвалищ! Отож, щоб побороти сміття, мало його утилізувати і переробляти, його слід менше продукувати! Що ж, із сміттям потрібно поводитися як господарі і тоді в нашому спільному домі буде не тільки чисто, а й безпечно!