Відбулося засідання виконавчого комітету Заболотівської селищної ради

Дата: 29.03.2021 11:02

26 березня 2021 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету Заболотівської селищної ради, яке провів селищний голова Петро Маліборський. У ході засідання розглянуто низку важливих питань з різних сфер життєдіяльності громади.

Зокрема, члени виконкому затвердили склад комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій селищної ради(в новій редакції), Регламент виконавчого комітету селищної ради, Номенклатуру справ селищної ради, План заходів з відзначення визначних дат на квітень-травень 2021 року.

Крім того, було розглянуто питання про ліквідацію стихійних сміттєзвалищ на території громади, про затвердження актів обстежень зелених насаджень, присвоєння адресного номеру та надання одноразової грошової допомоги.

Також з метою створення безбар’єрного середовища для маломобільних груп населення територіальної громади виконкомом розглянуто питання щодо створення комітету забезпечення доступності інвалідів та інших мобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктур при Заболотівській селищній раді.

Всі питання відповідно до порядку були розглянуті та винесені рішення.