Шановні жителі Заболотівської громади!

Дата: 05.04.2021 16:10

Вже традиційно кожного року до Великодня ми наводимо лад у своїх оселях, щоб зустріти одне з найбільших християнських свят з чистими помислами і чистим довкіллям. В рамках проведення щорічної Всеукраїнської акції «За чисте довкілля» та Дня благоустрою населених пунктів, яка триватиме впродовж квітня 2021 року, просимо Вас навести благоустрій та привести у належний санітарний стан підпорядковані Вам території, біля ваших будівель та земельних ділянок, якими ви користуєтеся. Крім того, постійно дотримуватись Правил благоустрою території для забезпечення чистоти і порядку на території населених пунктів нашої громади.

Заздалегідь дякуємо Вам, дорогі земляки, за небайдужість до проблем благоустрою нашого краю, адже хто як не ми самі створюємо своє життя, свій побут.

З повагою

Селищний голова                                                             Петро Маліборський