Змінено Порядок виплати допомоги на поховання!

Дата: 08.04.2021 09:00

Починаючи з 1 квітня 2021 Постановою Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2020 року №1279 “Деякі питання організації виплати пенсій та грошової допомоги” змінено Порядок виплати і доставки пенсії та грошової допомоги.

Згідно вищевказаного Порядку з 1 квітня 2021 року виплата допомоги на поховання, суми пенсії недоотримані у зв’язку із смертю пенсіонера будуть здійснюватися виключно через банківські установи, з якими Пенсійним фондом укладено договори на здійснення відповідних операцій. Виходячи з вищевикладеного при зверненні до органів Фонду для отримання допомоги на поховання або недоотриманої пенсії до документів, що ідентифікують заявника, та документів про смерть в обов’язковому порядку необхідно надавати довідку про реквізити банківського рахунку, відкритого на особу, що звертається за отриманням послуги.

Тел..2-34-01, 2-50-62