Проводяться превентивні заходи щодо запобігання підтоплення населених пунктів громади

Дата: 08.04.2021 11:27

З метою запобігання підтоплень населених пунктів Заболотівської громади в наслідок можливої цьогорічної повені та паводків відділом цивільного захисту, техногенної безпеки  та мобілізаційної роботи селищної ради  перевірено стан  наявного  рятувального спорядження (човни, рятувальні жилети, рятувальні коло), яке акумульовано  в Заболотівській місцевій пожежній охороні. Також обстежено найбільш  критичні місця на р. Прут, за підсумками обстеження направлено клопотання до керівництва Дністровського басейнового управління водних ресурсів щодо  фінансування та проведення першочергових водозахисних та берегоукріплювальних робіт на р. Прут  в селах  Борщів, Тулуків, Олешків та селищі Заболотів.

На даний час  розробляється проєктно-кошторисна документація    на нове будівництво берегоукріплюючих споруд на р. Прут в с. Іллінці замовником , якої є Заболотівська селищна рада .