Відбулося засідання постійної комісії селищної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології, рекреації, туризму

Дата: 09.04.2021 12:04

8 квітня 2021 року напередодні пленарного засідання чергової п’ятої  сесії Заболотівської селищної ради відбулося засідання постійної комісії селищної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології, рекреації, туризму. Під час засідання комісії присутні розглянули понад 500 заяв, а це надання дозволів на виготовлення та затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, затвердження проектів та технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачі земельних ділянок у власність, поновлення строку дії договору оренди земельної ділянки та інші.
 Засідання комісії було конструктивним та продуктивним. Після обговорення проектів рішень, комісією вирішено винести питання, які пройшли належний розгляд на чергове пленарне засідання Заболотівської селищної ради, яке відбудеться 16 квітня 2021 року.