Проведено заходи щодо розгляду звернення громадян про надання соціальних послуг

Фото без описуЗ метою невідкладного реагування  та вжиття заходів щодо розгляду  звернення  жителів громади  до  Заболотівської селищної ради,  а також на  Урядову «гарячу лінію», спеціалістами відділу соціального забезпечення  селищної ради  Гордійчук І.В., Панько О.С., спільно з лікарем ЗПСМ Куравською В.Б. та діловодом селищної ради Левко С.Й. здійснено виїзд  за місцем проживання заявників у с.Іллінці.

В ході проведеної роботи обговорено проблемні питання, з’ясовано  обставини, що склалися  та складено акт оцінки потреб сім’ї/особи.

Комісією надано сім’ї ряд соціальних послуг, зокрема: інформування, консультування, посередництво.

Відповідно до чинного законодавством України, за результатами вжитих заходів будуть прийняті відповідні рішення.