Проведено конкурс на заміщення вакантної посади директора Балинцівського ліцею.

Дата: 14.04.2021 13:50

У березні цього року  Заболотівська селищна рада оголосила конкурс на заміщення вакантної посади директора Балинцівського ліцею.  Даний навчальний заклад має свої традиції, там працюють досвідчені педагоги.  Сократ назвав учителів позначеними Богом. Якими ж якостями та цінностями повинен володіти керівник  школи? Це, звичайно, компетентність і професіоналізм, комунікабельність і дипломатичність, стійкість і терпіння, наполегливість і вимогливість, організаторські здібності і порядність, чесність і принциповість.  Взяти участь у конкурсі виявила бажання  Гушул Галина Іванівна, вчитель історії Балинцівського ліцею.

Конкурс відбувся 12 квітня. Перевірялися знання  законодавства України у сфері загальної середньої освіти (тестові завдання), професійна компетентність (розв’язування ситуаційного завдання). Галина Іванівна зробила публічну та відкриту презентацію перспективного плану розвитку ліцею, а також надала відповіді на запитання членів комісії щодо проведеної  презентації.

Гордон Драйден писав: «Має значення тільки те знання, яке використовується на практиці».    Конкурсна комісія виставила  конкурсантці 22 бали (з 24 можливих) і дійшла одноголосного рішення про те, що Галина Іванівна може займати посаду директора  Балинцівського ліцею Заболотівської селищної ради.