Підготовка до сесії селищної ради триває

Дата: 15.04.2021 09:00

14 квітня 2021 року проведено засідання постійної комісії Заболотівської селищної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва.

На початку засідання присутні обговорили й опрацювали всі питання порядку денного. Робота комісій була плідною, особливу увагу народні обранці приділили питанням: «Про співфінансування інвестиційного проєкту-учасника конкурсу проектів «Реконструкція кінотеатру з добудовою  кімнат гурткової роботи на вулиці Михайла Грушевського, 42 в селищі Заболотів , що можуть фінансуватися з державного фонду  регіонального розвитку», «Про внесення змін до селищного бюджету 2021 рік», «Про програму соціально-економічного та культурного розвитку Заболотівської територіальної громади  на 2021 рік», «Про розподіл вільного залишку (загального та спеціального фонду селищного  бюджету)на кінець 2020 року».