Запрошуємо небайдужих жителів Заболотівської громади долучитися до щорічної благодійної акції «Великодній кошик»

Дата: 19.04.2021 08:02

Великдень – це свято, яке породжує в душі кожного з нас особливе тепло. Це свято сподівань на світле і щасливе майбутнє. Саме в ці дні всі ми намагаємося бути добрішими, щирішими, милосерднішими, благороднішими один до одного, єднатися із родиною, країною.

Напередодні світлого дня Воскресіння Христового у Заболотівській громаді стартує щорічна благодійна акція «Великодній кошик», головна мета якої - поділитися радістю свята з найбільш потребуючими жителями нашої громади.

У період пандемії коронавірусу ця допомога є надзвичайно важливою і необхідною, тому закликаємо депутатів, членів виконавчого комітету, приватних підприємців, суб’єктів господарювання, меценатів та всіх людей доброї волі долучитися до благодійної акції та допомогти нужденним.

Нехай Світле Воскресіння утверджує наші переконання про те, що достойні терпіння нагороджуються перемогами, а чесне життя увінчується вдячністю.