Відбулася чергова сесія Заболотівської селищної ради

Дата: 19.04.2021 10:58

16 квітня 2021 року під головуванням селищного голови Петра Маліборського відбулося чергове V пленарне засідання сесії Заболотівської селищної ради VIII демократичного скликання.

У засіданні сесії взяли участь депутати Івано-Франківської обласної ради Роман Білик та Орися Книшук, представники правоохоронних органів, начальники відділів селищної ради, керівники установ та організацій, громадськість. На сесію прибули 23 із 26 депутатів селищної ради, які впродовж засідання розглянули 81 питання порядку денного. Прийняті рішення засідання п’ятої сесії селищної ради будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті Заболотівської селищної ради для ознайомлення у строки визначені Законом України «Про доступ до публічної інформації».