Весняний благоустрій в Заболотівській громаді! Весна у розпалі, робота кипить на території громади!

  • 916

Фото без описуПрацівниками Заболотівського комбінату комунальних підприємств активно проводяться роботи по наведенню чистоти та порядку у селищі та в населених пунктах громади. На проїжджій частині доріг та під бордюрами систематично вимітається, а потім вивозиться сміття, у тому числі й відсів, якого вдосталь залишилося після зимової ожеледиці. Центральна площа селища прибирається від сміття щоденно. Не залишився без уваги комунальників і благоустрій центральної частини в селищі Заболотів, а це щоденне прибирання сміття, підсипка грунтом газонів та озеленення території, санітарна обрізка дерев та живоплоту.

З метою покращення благоустрою була задіяна в експлуатацію спецтехніка (дорожній каток) для облаштування футбольного поля на стадіоні селища Заболотів, селах Іллінці та Балинці. Силами комбінату комунальних підприємств, місцевими жителями, активістами та працівниками трудових колективів закладів освіти, культури та медицини в населених пунктах громади проведено весняні толоки з прибиранням підпорядкованої території, біля пам’ятників та пам’ятних знаків, братських могил, а також сільських кладовищ та прилеглої території. Також здійснено чищення та прокоп придорожніх водостічних окопів в селах Тростянець та Троїця.

Крім того, постійно проводяться роботи по ліквідації та прибиранні стихійних сміттєзвалищ. Заболотівським комбінатом комунальних підприємств в населених пунктах громади було встановлено контейнери для сортування сміття.

Ми дуже завдячуємо всім колективам установ та закладів, небайдужим мешканцям Заболотівської громади, що приймають участь у весняній толоці та роблять нашу громаду чистою. Після проведеної толоки залишається чистота не тільки довкола, але і в душі кожного учасника цього процесу! Ось такими кроками та діями ми змінюємо нашу громаду і прагнемо до кращого.