Проведено перше засідання Комісії з питань захисту прав дитини Заболотівської селищної ради

Дата: 23.04.2021 14:46

Захист прав та інтересів дитини є одним із найважливіших завдань Української держави, адже ставлення до дітей, їхніх прав і свобод, повага до їхньої людської гідності якнайточніше відображають рівень гуманності й цивілізованості суспільства.

22 квітня 2021 року під головуванням заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради та адміністративних послуг Оксани Прокоп'юк відбулось перше засідання комісії з питань захисту прав дитини Заболотівської селищної ради, одним із пріоритетів якої є захист прав   і законних інтересів  дітей.

На порядок денний засідання було винесено питання: про взяття на первинний облік дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, та проживають на території Заболотівської селищної ради; про створення міждисциплінарної команди для організації соціального захисту дітей, про визначення місця проживання малолітніх дітей; про організацію роботи у сфері протидії торгівлі людьми, запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі Заболотівської селищної ради; інші питання.

Обговоривши кожне  питання, заслухавши батьків, дітей,  потенційних опікунів/піклувальників комісія прийняла відповідні рішення, обов’язкові до виконання.