Проведено заходи щодо захисту прав і законних інтересів дитини

Дата: 28.04.2021 15:02

Відповідно до повідомлення про вчинення насильства в сім’ї Комісією у складі начальника служби у справах дітей Івано-Франківської ОДА Ковалика І.І. та працівників обласної  служби Юрків І.Т., Вістовської Р.І., інспектора ВЮП УПД ГУНП в Івано-Франківській області Гринюк І.В., спільно з  начальником відділу соціального забезпечення селищної радиЧорнопиським Р.В., спеціалістами відділу Качмарською Н.М., Гордійчук І.В.,  діловодом селищної ради Корбутяк Л.М.,  з метою захисту прав і законних інтересів  малолітньої дитини проведено заходи реагування, з’ясування обставин справи. Зокрема, здійснено обстеження умов проживання дитини, яка перебуває у складних життєвих обставинах, визначено потребу сім’ї у наданні  соціальних послуг, проведено профілактичну роботу з батьком. За результатами відвідування сім’ї складені відповідні акти, інші документи.

Відповідно до компетенції та в межах чинного законодавства України робота щодо соціально-правового захисту дитини буде продовжена  надалі.