Шановні жителі Заболотівської територіальної громади! Прийміть найщиріші вітання з Великим Днем Світлого Христового Воскресіння!

Дата: 01.05.2021 08:00

Це свято спонукає кожного із нас ще раз замислитися над вічними цінностями християнської моралі, дає нам найкращу нагоду наповнити свої серця любов’ю і добротою, зміцнює кожного з нас духовно. Свято Великодня нагадує нам про те, що кожна людина народжується для добрих справ і творіння.

Хай цей день принесе у ваші домівки віру і надію на позитивні зміни, а нашій країні – мир та порозуміння.

Нехай Воля Господня надихає Вас на праведні справи, закликає до милосердя, додає натхнення і сили в ім’я добробуту й процвітання України.

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

З повагою

Селищний голова                                                                         Петро Маліборський