Проведено об’їзд населених пунктів Заболотівської громади

Дата: 11.05.2021 15:32

З метою підведення підсумків щорічної Всеукраїнської акції "Весняна толока" робочою групою Заболотівської селищної ради на чолі із селищним головою Петром Маліборським здійснено об'їзд населених пунктів громади.

В ході об’їзду було відвідано бюджетні установи селищної ради та вивчено питання щодо їх матеріально-технічного забезпечення. Зокрема, об’єктом уваги керівництва селищної ради стало питання наведення благоустрою в закладах соціально-культурної сфери громади: в навчальних закладах дошкільної та загальної середньої освіти, ФАПах, амбулаторіях, будинках культури, клубах та бібліотеках. Крім того, проконтрольовано хід виконання раніше наданих доручень.

Отже, здійснивши об’їзд територій населених пунктів громади та відвідавши установи та організації комунальної власності селищної ради можна сказати, що в цілому спільними зусиллями трудових колективів, комунальною службою та жителів громади проведено велику роботу щодо наведення благоустрою територій. Крім того, є потреба у наповненні матеріально-технічної бази та проведенні ремонтних робіт, в бюджетних установах.

Селищна рада цінує вклад кожного у вирішенні питань розвитку громади. Дякуємо за спільну працю.