Шановні лікарі сімейної медицини! Щиро вітаємо Вас з нагоди Всесвітнього дня сімейного лікаря!

Дата: 19.05.2021 11:30

Роль лікаря первинної ланки у нашому суспільстві завжди була, є і буде важливою й необхідною. Завдяки вашій турботі та професійній майстерності у людини з’являється віра та надія на одужання, і це найголовніше. Переконані, що своєю сумлінною працею і зусиллями ви зробите вагомий внесок в успішний розвиток сімейної медицини нашої громади.

В цей день хочеться побажати вам міцного здоров’я, сімейного благополуччя, миру, тепла і затишку в ваших оселях, поваги і порозуміння від пацієнтів.

Хай усе хороше, зроблене з душею та натхненням, повертається до вас сторицею!

З повагою

Селищний голова                                                                   Петро Маліборський