Шановні жителі Заболотівської громади! Щиро вітаємо вас з Днем вишиванки – святом національної єдності, святом самобутньої української культури!

Дата: 20.05.2021 07:50

Українська вишиванка є нашим національним оберегом, національною святинею, бо символізує собою і несе в собі духовне багатство, високу мудрість і традиційний зв’язок багатьох поколінь.

Вдягаймо вишивані сорочки частіше, демонструймо нашу єдність, консолідацію та любов до України заради укріплення української ідентичності та процвітання нашої Заболотівської громади. Зі святом вас, дорогі земляки! Шануймо історію України, зберігаймо її духовні цінності!

З повагою

Селищний голова                                                                                                       Петро Маліборсьий