Ситуація на ринку праці Івано-Франківщини у січні-квітні 2021 року

  • 553

Фото без описуУ січні-квітні 2021 року з філіями обласного центру зайнятості і Івано-Франківським міським центром зайнятості співпрацювало 2,7 тис. роботодавців. В базі даних обласної служби зайнятості налічувалось 7,4 тис. вакансій.

Протягом 4 місяців 2021 року статус безробітного мали 21,8 тис. осіб.За сприяння служби зайнятості працевлаштовано 5,3 тис. осіб.

На нові робочі місця з компенсацією витрат роботодавцю на оплату єдиного внеску працевлаштовано 104 безробітних, в тому числі 21 особу, яка недостатньо конкурентоспроможна на ринку праці та 83 особи, які працевлаштовані на нові робочі місця в пріоритетних видах економічної діяльності.

Підтримку у започаткуванні власної справи шляхом виплати допомоги по безробіттю одноразово для організації підприємницької діяльності отримали 12 безробітних.

Крім того, 395 осіб були залучені до громадських та інших робіт тимчасового характеру.

З метою забезпечення професійно-кваліфікаційного рівня шукачів роботи вимогам роботодавців, за сприяння служби зайнятості 2,2 тис. безробітних проходили професійне навчання. Ваучер на навчання та підвищення кваліфікації у січні-квітні 2021 року отримали 19 осіб.

Кількість осіб, охоплених профорієнтаційними послугами, у січні-квітні 2021 року становила 27,4 тис. осіб, з яких 20,4 тис. осіб мали статус зареєстрованого безробітного, 3,5 тис. осіб, що навчаються у навчальних закладах різних типів.

Станом на 1 травня 2021 року кількість зареєстрованих безробітних становила 12,1 тис. осіб, з яких 10,8 тис. осіб отримували допомогу по безробіттю.

 

 

Відділ інформаційної роботи

Івано-Франківського обласного

 центру зайнятості