Проведено чергове засідання Комісії з питань захисту прав дитини Заболотівської селищної ради

Дата: 21.05.2021 13:02

21 травня 2021 року під головуванням заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради та адміністративних послуг Оксани Прокоп’юк відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини Заболотівської селищної ради. На порядок денний засідання було винесено питання: прозахист прав та законних інтересів неповнолітніх дітей, які проживають у селищі Заболотів; про оздоровлення та відпочинок дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки; про надання одноразової допомоги дітям-сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування, після досягнення 18-річного віку; про відзначення Міжнародного дня захисту дітей на території громади; про затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах.

В ході розгляду питань, було заслухано батьків, а також неповнолітню дитину. За результатами засідання  комісією прийнято відповідні рішення, які обов’язкові до виконання.