Снятинський районний суд взяли під постійну охорону

Дата: 24.05.2021 10:36

21 травня 2021 року співробітники територіального управління Служби судової охорони у Івано-Франківській області взяли під свою постійну охорону Снятинський районний суд. В урочистостях з нагоди даної події взяв участь Заболотівський селищний голова Петро Маліборський, а також були присутні працівники ДСНС, відділення поліції та керівництво суду.

Начальник Управління полковник Служби судової охорони Андрій Маланій привітав співробітників територіального управління Прикарпаття з цим важливим днем та зазначив, що забезпечення безпеки та підтримання громадського порядку в судах та установах системи правосуддя є основним завданням Служби. За сталою традицією, голові Снятинського районного суду Михайлу Калиновському вручили пам’ятну відзнаку Служби судової охорони, а жіночий колектив суду привітали квітами. Територіальне управління Служби судової охорони у Івано-Франківській області виконало свої плани щодо забезпечення безпеки всіх 22 судових установ області.