Відбулося засідання постійної депутатської комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва

Дата: 24.05.2021 14:50

21 травня 2021 року відбулося засідання постійної депутатської комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва  селищної ради.

Відповідно до вимог статті 34 Закону України «Про засади державної регуляторної політики» комісії надано Експертні висновки:

• про відповідність регуляторного акта – проекту рішення Заболотівської селищної ради «Про встановлення ставок та пільг зі сплати податку на нерухоме майно відмінне до земельної ділянки»;
  • про встановлення ставок та пільг зі сплати земельного податку та збору;
  • про встановлення місцевих податків і зборів на території Заболотівської територіальної громади.