Проведено нараду щодо сплати земельних податків

Дата: 28.05.2021 15:37

28 травня 2021 року в Заболотівській селищній раді відбулася робоча нарада із спеціалістами-землевпорядниками, яку провели керуючий справами виконавчого комітету селищної ради Дмитро Савич та начальник відділу земельних відносин Олександра Савчук.

Основну увагу присутніх акцентовано на підвищенні контролю за сплатою податків, що безпосередньо впливають на поповнення місцевого бюджету, зокрема земельного податку та орендної плати за землю. Врегулювати механізми використання землі на території громади – одне з найголовніших завдань наразі. Тож в ході наради спеціалісти-землевпорядники мали змогу отримати відповіді та роз’яснення щодо алгоритму дій у разі виникнення тієї чи іншої ситуації з метою подальшої консолідації зусиль задля вирішення всіх земельних питань в громаді.