Відбулося засідання виконавчого комітету Заболотівської селищної ради

Дата: 28.05.2021 17:09

28 травня 2021 року відбулося засідання виконавчого комітету Заболотівської селищної ради, яке пройшло під головуванням селищного голови Петра Маліборського. На розгляд членів виконкому виносились 14 важливих питань з різних сфер життєдіяльності громади.

Згідно з порядком денним було заслухано звіт про роботу закладів культури селищної ради, затвердженно плани заходів з відзначення визначних свят в червні 2021 року та прийнято рішення про підготовку та відзначення 30-ї річниці Дня незалежності України в Заболотівській громаді.

Крім того, були розглянуті питання щодо присвоєння адресних номерів, наведення благоустрою, затвердження графіка вуличного освітлення на території населених пунктів громади, виділення матеріальної грошової допомоги, квартирного обліку та роботи закладів дошкільної освіти в період літніх канікул