ПРИВІТАННЯ ЗАБОЛОТІВСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ІЗ МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ!

Дата: 01.06.2021 08:00

Сьогодні, разом з початком літа, ми відзначаємо Міжнародний день захисту дітей! Це символічно, адже важко уявити, що краще асоціюється з літніми погожими днями, ніж безтурботне дитинство. Недарма говорять, щасливі ті люди, які навіть у дорослому віці змогли зберегти у собі дитину з її легким сприйняттям життя та умінням любити навколишній світ. Справді, дитинство – мабуть, найкращий час у житті кожної людини, коли попереду лежить таке незвідане і цікаве майбутнє, а щастя знаходиш у найпростіших речах. Але від нас, дорослих, залежить, чи насправді будуть щасливими роки дитинства у кожного маленького хлопчика і дівчинки. Сьогодні вони потребують опіки та захисту не лише від хвороб чи буденних негараздів, виникає багато психологічних, емоційних, цифрових загроз, викликаних швидким розвитком сучасного світу. Тому ми щодня маємо піклуватися про дітей, допомагати їм рости і  рухатися в ногу з часом і власними здібностями.

У цей святковий день я хочу побажати усім дітям Заболотівської громади бути щасливими і насолоджуватися кожним днем дитинства. А батькам бажаю розуміння та вміння завжди знайти спільну мову зі своїми дітьми.

Зі святом дитинства! І нехай збувається якомога більше дитячих мрій!

З повагою

Заболотівський селищний голова                                                          Петро Маліборський