Відбулося перше засідання оргкомітету щодо відзначення 30-ї річниці Дня незалежності України

Дата: 03.06.2021 15:00

День Незалежності України - найголовніше свято держави. У 2021 році цей день є особливо знаковим, адже у серпні будемо відзначати 30-ту річницю незалежності України. З метою гідної організації та відзначення даної дати в Заболотівській територіальній громаді 3 червня 2021 року під керівництвом селищного голови Петра Маліборського відбулося перше засідання Організаційного комітету з підготовки та проведення заходів щодо відзначення Дня Державного Прапора та 30-ї річниці Дня Незалежності України.

У своєму вступному слові Петро Васильович закликав присутніх на засіданні з усією відповідальністю підійти до організації святкування, проявивши при цьому креативний підхід до планування та проведення організаційних, культурно-мистецьких та інформаційних заходів. В ході засідання було розглянуто та обговорено план заходів з організації та проведення урочистих заходів до Дня Державного Прапора та Дня незалежності України, враховано пропозиції членів оргкомітету та подано відповідні протокольні доручення працівникам, відповідальним за хід підготовчих робіт.