Особа, яка постраждала від торгівлі людьми, має право на отримання статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми

Дата: 03.06.2021 12:00

СТАТУС дає право на безкоштовне отримання:

- психологічної, медичної, правової, соціальної допомоги, допомоги у працевлаштуванні, реалізації права на освіту та професійну підготовку;

- тимчасовий притулок (за потреби);

- одноразову матеріальну допомогу у розмірі 3-х прожиткових мінімумів для відповідної категорії осіб.

З 01.01.2021 року розмір допомоги становить:

- для працездатної особи - 6810,00 грн.;

- для непрацездатної особи - 5307,00 грн.;

- для дитини віком до 6 років - 5763,00 грн.;

- для дитини віком від 6 до 18 років - 7185,00 грн.

Для ОТРИМАНННЯ СТАТУСУ необхідно звертатись до відповідальної особи управління соціального захисту населення найближчої місцевої державної адміністрації за місцем проживання/перебування.

Телефон відповідальної особи управління соціального захисту населення коломийської районної державної адміністрації:      (03433)4-03-43, 4-30-70

Телефони безкоштовної «гарячої лінії» з питань міграції та протидії торгівлі людьми 0 800 505 501  (зі стаціонарних телефонів) 527 (з мобільного), 527.org.ua – електронні консультації.

Телефон цілодобової та безкоштовної «гарячої лінії»з протидії торгівлі людьми, запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі та насильству стосовно дітей 1547.